KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11535420
nr 1153 5420
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Snoilsky", signerad i plåt, motivet: 8x5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 december 2017
kl 21:04:46
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn
nr 1153 5420
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 18 december 2017 |
Anders Zorn